Ένα υποθαλάσσιο μουσείο με γλυπτά εμπνευσμένα από τη μυθολογία της περιοχής της Θεσσαλίας, στοχεύει να υλοποιήσει το Τμήμα Γεωπονίας Ιχθυολογίας και Υδάτινου Περιβάλλοντος του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας.
Για περισσότερα πατήστε εδώ.
Ένα υποθαλάσσιο μουσείο με γλυπτά εμπνευσμένα από τη μυθολογία της περιοχής της Θεσσαλίας, στοχεύει να υλοποιήσει το Τμήμα Γεωπονίας Ιχθυολογίας και Υδάτινου Περιβάλλοντος του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας.
Για περισσότερα πατήστε εδώ.