Πληροφορίες για την ορκομωσία

Σχετικά με την ορκωμοσία του Τμήματος Γεωπονίας Ιχθυολογίας και Υδάτινου Περιβάλλοντος, που θα λάβει χώρα την Πέμπτη 29/07/2021, θα θέλαμε να σας γνωρίσουμε τα εξής:
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ:
ώρα 11.00’ π.μ.: Έναρξη τελετής
α) Αναγόρευση Διδάκτορα (ανοιχτή Συνέλευση Τμήματος)
β) Ορκωμοσία Μεταπτυχιακών Φοιτητών ΠΜΣ «Αειφορική Διαχείριση Υδατικού Περιβάλλοντος»
γ) Ορκωμοσία Μεταπτυχιακών Φοιτητών ΠΜΣ «Μεσογειακή Υδατοκαλλιέργεια»
δ) Ορκωμοσία Μεταπτυχιακών Φοιτητών ΔΠΜΣ «Εκπαίδευση για την Αειφορία και το Περιβάλλον»
δ) Ορκωμοσία Προπτυχιακών Φοιτητών
Πέρας τελετής

Σημείωση: Τα Πτυχία και τα Παραρτήματα Διπλωμάτων, θα αποσταλούν στους αποφοίτους στις διευθύνσεις που έχουν δηλώσει στις αιτήσεις ορκωμοσίας τους.

Οδηγίες για τη σύνδεση:
Ο κωδικός MS-Teams που δημιουργήθηκε για την ορκωμοσία είναι ο εξής: 91257cs
Για συγγενείς και φίλους που θέλουν να παρακολουθήσουν την ορκωμοσία θα γίνει ζωντανή μετάδοση από το link:

Για οποιοδήποτε πρόβλημα ανακύψει, μπορείτε να επικοινωνείτε με τον κ. Σπύρο Τσαλαπάτα, τηλ. 24210-93030, 6932-372823, e-mail: sat@uth.gr